Şüphesiz ayak sağlığında spor ayakkabıların önemi büyük. Bir çok firma var spor ayakkabısı üreten. Hangilerini tercih edeceğimiz isteklerimize ve kullanım yerlerine göre değişiyor. Bu yıl dünya genelinde en çok satılan 5 spor ayakkabı sizlerle.

1- Nike Air Max 270   

Nike

Nike Air Max 270 Erkek Ayakkabısı, büyük Air biriminin iki ikonu olan Air Max 180 ve Air Max 93 modellerinden ilham almıştır. Nike’ın şimdiye kadar ürettiği en büyük Air topuk birimine sahip olan bu model, göründüğü kadar olağanüstü yumuşaklıkta bir kullanım deneyimi sunar.

2. Nike Tanjun

Nike
Adını, Japoncada “sadelik” anlamına gelen kelimeden alan Nike Tanjun Erkek Ayakkabısı, günlük kullanıma uygun hoş bir stil sunmak için zarif, modern tasarıma sahiptir.

3. Ürdün 6 Yüzük

Nike

Jordan 6 Rings Erkek Ayakkabısı, klasik tasarım çizgileri ve modern basketbol stilini sunan ayrıntılarla efsanevi bir kariyeri kutluyor.

4.Adidas NMD R1

Adidas

Üstün kaliteli teknik dış giyim ürünlerinden ilham alarak tasarlanan bu ayakkabı, 80’li yılların stilini modern ve konforlu yapıyla bir araya getirir. Yumuşak ve esnek örgü sayalı ayakkabı, yalın 3 bant tasarımı ve yarı şeffaf topuk kafesi ile öne çıkar. Ayakkabının Boost orta tabanı, ikonik EVA tıpalarla vurgulanır.

5. Chuck Taylor Ox Düşük

Converse

Converse Chuck Taylor All Star Siyah Unisex Günlük Ayakkabı;günlük kullanıma uygun rahat bir tasarıma sahip ultra hafif dizaynı ile günlük yaşamınızda üstün konfor sağlar.

En çok satan 5 spor ayakkabı sizlere bilgi vermesi açısından faydalı olmuştur. Daha çok paylaşım için bekleyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here