alkislanacak-etkinlik

Bugün internette yerel medyada yayınlanan haberleri okuyalım istedik arkadaşla. Neyse bir kaç haber okuduktan sonra güzel bir etkinlik ile karşılaştık. Türkiye genelinde Adalet Bakanlığına tarafından başlatılan ‘Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi’ başlatılmış.Proje kapsamında Bolu’da 25 hükümlünün katıldığı Gölköy Baraj gölünde temizlik yapılmış.Gerçekten alkışlanacak etkinlik.

Mesire alanı olarak kullanılan Gölköy Baraj Gölü çevresindeki yeşil alanda bulunan plastik şişe, cam kırıkları vb. oluşan çöpleri temizlemişler. Ve temizlik 100 bin metrekarelik bir alanda yapılmış belirtilenlere göre.Ve 2 gün süren bir etkinlik olmuş.Buradaki denetimli serbestlikten yararlanan hükümlü kardeşlerimizin toplumla iç içe olmaları planlanmış.Ve toplumunda bu kardeşlerimize bakışını olumluya çevirmek olduğunu belirtmiş görevli arkadaş.

Başta Adalet Bakanlığına bağlı Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı tarafından başlatılan bu güzel ve öz verili çalışmayı tebrik ediyorum. Bu çalışmada asıl emeği geçen tüm hükümlü kardeşlerimizin ellerine sağlık diyorum.

Bu haberi okumamıza ve bilgi sahibi olmamıza vesile olan Bolu’da yerel medyada etkili BoluGündem‘ede haberi paylaştıkları için minnet duyuyoruz.

Alkışlanacak etkinlik için tüm özverisi ile çalışan hükümlü arkadaşlara tekrar minnet ve saygı gösteriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here