Bu dünyada yanlız değiliz. Hayvanlar aleminin birbirinden sevimli türleri ile paylaşıyoruz evreni. Biz nasıl can taşıyorsak ve canımız ağrıdığında hemen tepki gösteriyorsak onlarda aynı tepkiyi gösteriyorlar. Onlarda bizim gibi duygusal. Biz onların yaşam dengesini maalesef bozarak alt üst ediyoruz. Sanki bu dünya sadece bize ait gibisine. Bu dünya sadece bize ait olsa idi Allah onları yaratmazdı. Onların bize faydası olduğu gibi bizimde onlara faydamız var. Yalnızlığımızı paylaşıyoruz mesela onlar ile. Ve onların eğitildiğinde neler yapabileceğini hayretle izliyoruz. İşte aldığı eğitimle dansçı olan tatlı bir kedi aşağıda sizler için hünerlerini sergiliyor.Bak Sen Şu Kediye dediğinizi şimdiden duyar gibiyim.

Bu kedi Japonya da yaşıyor ve adı Chaco. İnanmazsınız belki ama instagramdaki takipçi sayısı 20 binin üstünde. Hayranı çok:). Ben bu kadar güzel dans etsem yine de takipçi sayım 500 ü geçmez eminim:). Haydi o resimlere göz atalım.

Bak Sen Şu Kediye
Bak Sen Şu Kediye
Bak Sen Şu Kediye

Bak Sen Şu Kediye isimli paylaşımımız bence güzeldi. Bu tür paylaşımların artmasını istiyorsanız bizi takipte kalmayı ve içeriklerimizi paylaşmayı unutmayın.

Kaynak : Instagram

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here