Ülkemizde her geçen gün dövmeye rağbet artmakta. Önceden erkekle özdeşleştirilen dövme yapımı şu an en çok kadınlar tarafından yaptırılıyor. Dövme yaptıranları sayısı arttıkça bunu meslek haline getirip ticarette ciddi kazançlar elde edenler mevcut. Ülkemizde Ruhsel Donbalak, Fatih Serdaroğlu ,Emre Cebeci ve Biçem Sinik bilinen en popüler dövme sanatçıları. Herkes kendi zevkine dünya görüşüne göre dövme modelleri yaptırıyor.Bende sizlere daha önce yapılmış gerçekten sanat ederi niteliği taşıyan bir kaç dövme modelini paylaşmak istedim. İşte Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler

Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler
Sıradan bir dövmecinin yapamayacağı görselliği harika bir dövme
Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler
Sanki bir ressam insan sırtını kullanıp resim yapmış gibi değil mi ? Hayır hayır dövme sanatçımız harika bir ressam olmuş bu modelde.
Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler
Bu arkadaş ve dövmeyi yapan arkadaş galatasaraylı galiba 🙂 Ama gerçek bir resimden ayırt edilemeyecek güzellikte
Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler
Her bayan çiçektir sözünü bu bayan arkadaşın sırtına yansıtmış dövme sanatçımız.Evet her bayan bir çiçektir.
Bu dövme sanatçımız galiba cerrahi meraklısı olan birisi.Sanki omurlarım çıktı sandım:). Ama cidden harika bir yapılmış.

Bakmadan Geçilmeyecek Harika Dövmeler gerçekten sanat eseri gibi değil mi ? Bu tür paylaşımların devam etmesini istiyorsanız yazımızı paylaşmayı ve bizi takipte kalmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here