Pazar, Temmuz 12, 2020

Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları

Must Read

Şehidin Son Mektubu

Şehidin Son Mektubu Çocuk Esirgeme Kurumunda yetişen;ŞEHİT komando uzman çavuş. MURAT AKMAN'ınailesi olmadığı için...

Stresi Azaltmanın 5 Basit Yolu

Stresli durumları yönetmeye yönelik ipuçları Stres hayatımızı olumsuz etkileyen bize zorluklar çıkaran hiç başımıza...

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir...

Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları

Çocukları şu corona günlerinde evde tutmanın yollarını arıyorsunuzdur sanırım. Hele birde çocuğunuz hiperaktif ise işiniz iki kat daha zorlaşıyor. Çocukların hayır diyemeyeceği şeyler yok mu ? Elbette var. Oyun dedinizmi çocuklar için akan sular durur ve bu ps4 se tadından yenmez.Sizler için Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları bir araya getirdik.

1. Lego Marvel Süper Kahramanları

Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları
playstation

İnanılmaz, kudretli ve olağanüstü

Dünyayı yok edebilecek kabiliyette bir süper silahı inşa etmeye çalışan Loki’yi ve diğer Marvel kötülerini durdurmak için Iron Man, Spider-Man, Hulk, Captain America, Wolverine ve en gözde 100 kahramanın kontrolünü ele alın.

LEGO Manhattan’da yolculuk ettikçe Cosmic Brick’leri toplayın ve Stark Tower, Asteroid M, bir Hydra üssü ve X-Mansion gibi Marvel Universe’den kilit mekanları ziyaret edin.

2.Knack

Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları
playstation

İnsanlık, kendilerini çok tehlikeli yeni bir tehditten koruması için Knack adında alışılmadık bir kahramana bel bağlamak zorunda kalır. İddiasız Knack, bir metre boyuna rağmen gizemli kadim yadigarların gücü sayesinde çok güçlü bir canavara ya da devasa bir yıkım makinesine dönüşebilir.

Fantastik güçlerinizi kullanın ve Knack’in bu eğlencelerle dolu, devasa boyutların aksiyonunu içeren macerasında, eşsiz ve rengarenk dünyasını keşfedin.

Oyunda neler var?

  • Arkadaşlarla ve düşmanlarla dolu capcanlı ve rengarenk bir dünyada bir maceraya atılın.
  • Goblin ordusu ile savaştıkça yeni numaralar öğrenin ve muhteşem güçler kazanın.
  • Yeni eşyalar üretmek için gizli bölgeleri keşfedin ve kayıp cihaz parçalarını toplayın.
  • Büyümek ve güç kazanmak için kadim yadigarları toplayın.
  • İki oyunculu eşli modda bir arkadaşınızı yardıma getirin.

3. Skylanders: SWAP Gücü

Çocuklar için En İyi PS4 Oyunları
hepsiburada

Skylanders ve SWAP Force ile heyecan verici yeni bir maceraya başlayın. Kuşaktır, SWAP Gücü Skylands’ın büyüsünü dolduran yanardağı koruyordu. Bu, epik bir savaş onları parçalayan, onları Dünya’ya gönderen ve onlara yetenek takas gücü veren bir patlamada onları yakalayana kadar. Yalnızca üstlerini ve altlarını birbirine karıştırıp eşleştirebilir, yeni Portal’a yerleştirebilir ve Skylands’ı kurtarmanıza yardımcı olabilirsiniz.

4. Tiny Brains

blank
playstore

Çılgın bilim adamları ve onların elinden cefa çeken kobay hayvanları epey bilindik bir senaryo. Peki o kobay hayvanlarının yerine geçip, çatlak bilim adamı kaydedilen ilerlemeyi tatlı tatlı anlatırken keyifli bulmacaları çözerek sefa sürmek ve bunu arkadaş grubunuzla yapmak nasıl olurdu? İşte bu sorunun cevabı, Spearhead Games elinden çıkma Tiny Brains’de.

Üzerinde deney yapıla yapıla süper güçler kazanan dört küçük kobay hayvanının esaretten kaçışını konu alıyor Tiny Brains. Bunlardan Minsc, mavi renkli bir hamster, Stew bir tavşan, Dax bir yarasa ve Pad ise bir fare. Minsc bloklar oluşturabiliyor, Dax objeleri telekinetik olarak itebiliyor, Stew de aynı şekilde objeleri çekebiliyor, dördüncüleri Pad ise çevredeki herhangi bir objeyle yer değiştirebiliyor. Temelde A noktasından B noktasına ulaşmanın yolunu bulmak üzerine kurulu olan fizik bulmacalarıyla dolu senaryo modunu tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Lakin oyun grup olarak oynanıp, engeller ekip çalışmasıyla geçildiğinde bir yandan ekran karşısında bağrışmalı anlara sahne olarak yüz güldürüyor, diğer yandan tatlı tatlı zihin jimnastiğini yaptırmayı bir grup deneyimine çeviriyor. Çılgın (ve Rus) bilim adamının kurduğu devasa kalelerden kaçmak da sağa sola sıkıştırılmış keyifli detaylara kapılıp, zamanın nasıl geçtiğini anlamadan oluyor.

5. Hohokum

blank
playstation

Hohokum’un çılgın, renkli evrenine adım atın. Uçurtmaya benzeyen bir canlıyı kontrol edin, çeşitli karakterler ve etkileşimlerle dolu benzersiz dünyalara seyahat edin.

Birçok hedefin, etkinliğin ve sırrın sizi beklediği Hohokum temelinde gezinebileceğiniz ve içinde kaybolabileceğiniz bir oyun bahçesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest News

Şehidin Son Mektubu

Şehidin Son Mektubu Çocuk Esirgeme Kurumunda yetişen;ŞEHİT komando uzman çavuş. MURAT AKMAN'ınailesi olmadığı için...

Stresi Azaltmanın 5 Basit Yolu

Stresli durumları yönetmeye yönelik ipuçları Stres hayatımızı olumsuz etkileyen bize zorluklar çıkaran hiç başımıza gelmesini istemediğimiz bir şey aslında....

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir terapidir. Masaj, öncelikle insanın dokunulma...

Hayat Üç Gündür

Hayat Üç Gündür Bulut bulut bembeyaz bir rüyadır çocukluk. Sonraya sadece ha­tırlananlar kalır. Kenarı tırtıklı sararmış fotoğraflardır vesikaları!...

5 Ülke ve 5 Futbolcu

Futbol dünyası bir çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yaptı. Yetiştirdiği ülkeler farklı da olsa bu sporcuların ortak dili şüphesiz futboldur. Sizler için...

More Articles Like This