Dünyanın En iyi Kayak Merkezleri

Adrenalin yaşamak istiyorsanız kayak yapmak tercih edeceğiniz sporlardan birisidir bence. Hem açık ve soğuk havanın verdiği dinçlik hemde dik yamaçlardan ve kayalıklardan kayarken yaşadığınız haz bir başka. Seyahat planınız kışın ise size tavsiye edebileceğim Gitmeniz Gereken Dünyanın En iyi Kayak Merkezleri ününe sahip bir kaç yere hep birlikte göz gezdirelim ne dersiniz ?

Sun Vadisi, Idaho

Sun Valley, Blaine County, Idaho, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir tatil kentidir. Tesis Ketchum şehrinin bitişiğinde ve daha büyük Wood River vadisindedir. Amerikanın en eski kayak merkezidir.70 yılı aşkın süredir bu güzel dağ kayak tutkunlarına misafirlik yapmaktadır.

Park City, Utah

Amerikanın Utah eyaletinde bir semttir Park City. Burada 7300 dönümlük devasa kayak merkezine sahiptir.Aileniz veya sevdiklerinizle gidebileceğiniz harika bir yer.Kayak yapmanız için değişik türde pistler mevcut.

Saalbach Hinterglemm, Austria

Avusturya’nın en büyük kayak merkezi, eğlence ve macera tutkunu kayakçılar için 70’den fazla asansör ile sizleri ağırlamayı bekliyor. Zorlu ve heyecan dolu pistlerde kayak yapmanın zevkini yaşayacaksınız.

Telluride, Colorado

Telluride’de bir kayakçının istediği her şey var. Becerilerinizi test etmek için engebeli arazinin tadını çıkarın!

Gitmeniz Gereken Dünyanın En iyi Kayak Merkezleri gibi diğer paylaşımlarımız için bloğumuzu takipte kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here