Herkese merhabalar sevgili webblg.com okuyucuları. En Romantik Oteller içeriği ile sizlerle beraberiz. Bugün 29 Ekim Türkiye için en anlamlı günlerden. Cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıl dönümü. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile aziz ve necip milletimizin sırt sırta vererek topyekün en çetin şartlarda iman gücüyle savaşıp zaferler kazanarak bütün dünyaya bağımsızlığımızı haykırarak Cumhuriyeti ilan etti. Yedi düvele karşı kazanılan bu başarı Osmanlı İmparatorluğunun devamı ama devletin adı farklı olan Türkiye Cumhuriyetinin kuruluş günü oldu. Bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutlar ülkemizin ilelebet payidar kalacağından hiç şüphem olmayacağını belirtirim.

Şimdi gelelim içeriğimize. Dünyaca ünlü bir tur firması web sitesi üzerinden anket yaparak dünyanın en romantik otelleri sizce nereler dir ? diye soru yöneltmiş katılımcılara. Ankete katılım sağlayan 94 ülkeden 7800 kişiden fazla insana göre En Romantik Oteller !

En Romantik Oteller !

Coco Erik Adası Tatil Köyü – Coco Plum Cay, Belize Cayes

En Romantik Oteller
Sadece yetişkinlere özel olan bu tesiste , Karayipler yaşamı ile çevrili Güney Belize sahilinde okyanusun karşısındaki 18 kabinler bulunmaktadır. 
Konuklar dalış, yüzme, şnorkelle yüzme, balık tutma, kayaking ve hatta Maya harabelerini gezme gibi çeşitli aktiviteler arasından seçim yapabilir.

Bucuti ve Tara Beach Resort Aruba – Palm / Kartal Plajı, Aruba

En Romantik Oteller
Sadece yetişkinlere yönelik olan bu otel, Aruba’nın Kartal Plajı’nda yer alan
 romantizm ve sağlıklı yaşam merkezidir. Romantik bir dinlenme ortamı arayan çiftler için rahat ve samimi bir atmosfere sahip çevre dostu bir tesistir.

Kayon Resort – Ubud, Endonezya

En Romantik Oteller
Ubud yamacının tepesinde tünemiş ve yemyeşil tropik yağmur ormanları ile çevrili 
olan Kayon Resort , bu yılki romantik destinasyonlar listesindeki en büyüleyici yerlerden biri. Kayon, hayat ağacı anlamına gelir, balayı için ideal bir yer, romantizm arayan veya iyileşme ve rahatlama arayanlar anlamına gelir.

H20 Suites Otel – Key West, Florida

En Romantik Oteller
Listeyi oluşturan tek ABD oteli olan H20 Suites Hotel , 22 süit, 11 bireysel dalış havuzu, çatı katında bir yüzme havuzu ve tüm konuklar için barı bulunan yepyeni, yetişkinlere özel bir oteldir.

La Maison d’Aix – Aix-en-Provence, Fransa

Bölgedeki en prestijli otellerden biri olan La Maison d’Aix , tarihi Quartier Mazarin’de yer almaktadır ve kentin en iyi turistik mekanlarının çoğuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Kaynak : TripAdvisor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here