Perşembe, Şubat 20, 2020
Ana Sayfa Müzik Fenomen Olan 5 Harika Ses

Fenomen Olan 5 Harika Ses

Youtube en iyi video içerik paylaşım platformu ve liderliğini kimseye kaptırmıyor. Youtube hayatımıza girdikten sonra ünlülerden ziyade amatör müzik söyleyen kişileri daha sık görür olduk. Ama az sonra sizinle paylaşacağım isimler profösyenel şarkıcılara taş çıkartacak kişiler. İşte Fenomen Olan 5 Harika Ses !

1-Melis Balkan

Fenomen Olan 5 Harika Ses

Çanakkale doğumlu olan Melis Balkan, eşi ile birlikte İstanbul’da yaşıyor. Ve sınıf öğretmeni. Hobi olarak müzik ile ilgilenen Melis Balkan, müziği bir tutku olarak görüyor. Youtube da en çok ilgi gören videosu Öyle Bir Yerdeyim eserini seslendirdiği video..

2- Ahmet Parlak

Fenomen Olan 5 Harika Ses

MERSİN’de restoran işleten Ahmet Parlak, kendine has yorumu ile söylediği ’İsyan’ şarkısı ile internet fenomeni oldu. Acun Ilıcalı’nın da daveti üzerine O Ses Türkiye Yarışma programında şarkı söyleyen Parlak, seyircilerden büyük alkış aldı.

3- Veysel Mutlu

Fenomen Olan 5 Harika Ses

Pazarda mandalina satarken söylediği şarkıları videoya çekip sosyal medya hesaplarında paylaşması sonrası tanınmaya başlayan “Vay Delikanlı Gönlüm Vay” şarkısını kendine has üslubu ile seslendiren ve bu sayede geniş kitleler tarafından tanınıp popüler olan kişidir. 2 Haftada 500 binin üzerinde izlenim aldı.Bence harika!

4- Mehmet Baştürk

Fenomen Olan 5 Harika Ses

ANTALYA’da yaşayan Mehmet Baştürk, sevdiği kıza kendini affettirmek için sokakta Yıldız Tilbe’nin ‘Vazgeçtim’ şarkısını seslendirince adeta fenomen haline geldi.

5-Esma Kızılkan

Fenomen Olan 5 Harika Ses

İnternet fenomenlerinden olan Esma Kızılkan özellikle Scorp ve YouTube video kanalları üzerinden seslendirmiş olduğu şarkılar ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Sesinin yanı sıra güzelliği ilede dikkatleri üzerine çeken Esma Kızıltan aslen İzmir’lidir.

Fenomen Olan 5 Harika Ses gerçekten ünlülerden farksız hatta onlardan daha iyi seslendirmişler parçaları. İnternette daha çok arkadaş var elbette. Fakat beni etkileyen kendimden bir parça bulduğum bu beş kişiyi sizlerle paylaşmak istedim. Umarım beğenmişsinizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

HAYAT GÜZELDİR

Hayat Güzeldir 15 Ağustos 2011, 13:05 Hayat her şeye rağmen yaşamaya değerdir. Zorluklar beraberinde kolaylık getirecektir şüphesiz. Biz...

KÜÇÜK ŞEYLER

Kıymetli ağabeyim ve büyüğüm Prof. Dr. Abdulkadir İlgen'in kaleminden küçük şeyler isimli hatıra.. Teşekkürler yüreği güzel insan... 4...

Venüsün Güzelliği

Gökyüzünde güneş ve aydan sonra en parlak olan cisim; Venüs… Arapça adı ile Zühre, halk arasında Çoban ya da...

Hamsi Kadar Olamıyoruz!

İnsanız, sanırdım… Hamsi KADAR OLAMIYORUZ! Öyle değilmiş! Uygulayan ama insan olmayan canlıları bakıp öğrenemeyişimizden...

Recent Comments