Çarşamba, Temmuz 8, 2020

Kadınlar Erkeklerde Gerçekten Ne İster ?

Must Read

Şehidin Son Mektubu

Şehidin Son Mektubu Çocuk Esirgeme Kurumunda yetişen;ŞEHİT komando uzman çavuş. MURAT AKMAN'ınailesi olmadığı için...

Stresi Azaltmanın 5 Basit Yolu

Stresli durumları yönetmeye yönelik ipuçları Stres hayatımızı olumsuz etkileyen bize zorluklar çıkaran hiç başımıza...

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir...

Bir hayat arkadaşı bulmak söz konusu ise, erkekler bayanlara göre daha az şey düşünürler. Fakat, bayanlar biraz daha karmaşık düşünceye sahiptirler erkeklere göre. Bazı erkeklerin, kadınların onlarda ne bulmak istediğini anlamaları için yardıma ihtiyaçları vardır. Kadınlar Erkeklerde Gerçekten Ne İster ? sorusunun cevabını hep birlikte arayalım.

Dürüstlük

Birçok kadın dürüst ve güvenilir bir erkek partner arıyor. Dürüst olunmadığında, otomatik olarak güven inşa etmenin mümkünü olmuyor. Mükemmel bir kadınla hayatını birleştirmeyi uman erkeklerin kesinlikle dürüst ve doğru olmaları gerekor.

Bütün kadınlar ciddi ilişki konusu söz olduğunda her konuda şeffaftırlar ve bu konuda oyun oynanmayacağının bilincindedirler. Dürüstlük ilk günden itibaren ilişkinin sağlam zeminde ve uzun sürmesi için şüphesiz çok önemlidir.

Dikkat

Bu, kadınların günün her dakikasında dikkatinizi çekmeyi beklediği anlamı taşımaz. Ancak kendilerini değerli ve özel hissetmek bütün kadınların mizacıdır. Bayanlar, kendilerini iyi ve mutlu hissettirmek için erkeklerin yaptığı küçük jestleri sever ve onlara değer verirler. Mesela bir bayanın  gülüşüne iltifat etmek, saçlarını ne zaman kestirdiğinin farkına varmak ya da sabah vakti uyandığında onu sevdiğini belirten ve onu güldüren  bir not bırakmak gibi daha bir çok şey kadınların değer verdiği küçük ama bir o kadarda anlam içeren onları mutlu eden jestlerdir.

Tutku

Bir ilişkiyi yeni bitirmiş kadınlara, ilişkinin dağılmasının ana sebeplerden birini sorduğunuzda cevap olarak  “tutku” kelimesini duyma ihtimaliniz çok yüksektir. Bugün, birçok kadın gerek yatak odasının içinde ve gerekse dışında inisiyatif alabilecek beyleri arıyor.

Seks önemlidir ve yatak odasında sorun yaşıyorsanız bunu tedavi ettirme yoluna gitmeniz yüksektir. İyi bir seks hayatınız olsa bile, kadınlar bu tutkunun yatak odasının dışında da devam etmesini ister. Her kadın istediğini hissetmek ister, bu yüzden cinsel olarak kendini ifade etmek bir zorunluluktur.

Örneğin gıdıktan yapacağınız öpücük gibi küçük fiziksel dokunuşlar da önemlidir ve ilişkinizdeki tutkuyu canlı tutmanıza yardımcı olacaktır.

Mizah Anlayışı

Bayanların bir erkekte aradığı en önemli özelliklerden biride  Espri anlayışı. Komik olmak erkeği daha çekici hale getiriyor ve kadınlar her zaman en kötü şartlarda bile onları güldürebilen bir erkek arıyorlar.

Bu, sürekli olarak şakalar yapmanız gerektiği anlamına taşımaz elbette.  Kimse kendileri ile sürekli resmiyet veya ciddiyet altında hareket eden  biriyle birlikte olmak istemez.

İletişim

Kadınlar konuşmayı çok sever. Kadınlar günde ortalama 20.000 kelime konuşur.Eşiniz onu sevdiğinizi biliyor olabilir, yinede sizden onu ne kadar çok sevdiğinizi  duymak kadınları daha çok memnun eder.  Ona ne kadar çekici ve güzel göründüğünü söylemen onu sana daha da bağlayacaktır ve bu onun kendinden emin hissetmesine yardımcı olacak ve aynı zamanda sizin onun için harcadığınız çabayı görecek size güven duyduğunu bilmenizi sağlayacaktır. İletişimi güçlü erkekler bayanların gözünde bir tık daha öndedirler.

Bayanların erkeklerde görmek istediği özellikler arasında romantiklik , güven , sahiplenme gibi bir çok  konu vardır şüphesiz. Biz aklımıza gelenleri sizinle paylaşalım istedik.

Kadınlar Erkeklerde Gerçekten Ne İster ? sorusu daha geniş olarak anlatılabilir. Biz belli başlı perspektifler ile sizlere sunum yaptık. Bu gibi paylaşımların devamı için yazımızı paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest News

Şehidin Son Mektubu

Şehidin Son Mektubu Çocuk Esirgeme Kurumunda yetişen;ŞEHİT komando uzman çavuş. MURAT AKMAN'ınailesi olmadığı için...

Stresi Azaltmanın 5 Basit Yolu

Stresli durumları yönetmeye yönelik ipuçları Stres hayatımızı olumsuz etkileyen bize zorluklar çıkaran hiç başımıza gelmesini istemediğimiz bir şey aslında....

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir terapidir. Masaj, öncelikle insanın dokunulma...

Hayat Üç Gündür

Hayat Üç Gündür Bulut bulut bembeyaz bir rüyadır çocukluk. Sonraya sadece ha­tırlananlar kalır. Kenarı tırtıklı sararmış fotoğraflardır vesikaları!...

5 Ülke ve 5 Futbolcu

Futbol dünyası bir çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yaptı. Yetiştirdiği ülkeler farklı da olsa bu sporcuların ortak dili şüphesiz futboldur. Sizler için...

More Articles Like This