Cuma, Şubat 28, 2020
Ana Sayfa Güzellik Makyajla gelen İnanılmaz 5 Değişim !

Makyajla gelen İnanılmaz 5 Değişim !

Merhabalar sevgili dostlar. Umarım herşey sizin için yolundadır. Makyajla gelen İnanılmaz 5 Değişim birazdan.

Az sonra inanılmaz değişimlere şahit olacaksınız !

Malumunuz yaz sezonundayız. Doğal olarak düğün sezonu da hızlı bir şekilde geldi. Çiçeği burnunda çiftler bütün hazırlıklarını yaptı. Damatlar damatlıklarını giydi. Gelinlerimiz saçlarını ve makyajlarını yaptırdılar ve her bayanın hayali olan gelinliklerini giyerek yeni bir hayata yani dünya hayatına adım attılar.

Bazı gelinler makyaj sanatçıları sayesinde inanılmaz değişim sağlıyorlar. Hele hele makyaj sanatçısı işinin ehli ise gelinlerimizi dünya güzellerinden ayırt edemeyeceğiniz derecede harika bir görünüme kavuşturuyorlar. Profesyonel makyaj sanatçısı  olan Arber Bytyqi’n göz kamaştırıcı, inanılmaz ve yok artık böyle değişim  diyeceğiniz gelinlerden 5 tanesine yaptığı makyaj ile değişimi göreceğiniz fotoğraflar aşağıda. Arber Bytyqi gerçekten makyaj sanatçılığını kanıtlamış bu resimlerde.

Makyaj sanatının gücünü vurgulamak ve güçlü değişimi göstermek  için Arber, müşterilerinden önceki ve sonraki şeklinde fotoğraflarını çekiyor. Sonuç mu ? Harika!

Arber’in instagram hesabı 300 bin kişiden fazla takipçiye sahip. Bu Arber’in dünya çapında bir üne sahip olduğunun bir göstergesi. O bayanları adeta sil baştan yorumluyor.

Arber BoredPanda ile gerçekleştirdiği röportajında “Bir yılda binden fazla gelin hizmet ediyoruz. Özellikle yaz sezonu, gelin makyajı için çok zorlu bir mevsimdir. Bu süre zarfında ben ve ekibim günlük 60 veya daha fazla müşteriye hizmet veriyoruz. ” şeklinde demeç verdi.

Sizce de bu resimler inanılmaz bir değişimin göstergesi değil mi? Yeniden bir var oluş gibi.
Arber :  “Makyaj yüz için mücevher gibidir” dedi. “Renklerle ve şekillerle oyna. Kendini değiştirmekten asla korkma. 
Bütün gelinlerimize ve evlenmeyi düşünen çiftlerimize şimdiden mutluluklar diyoruz. Makyajla gelen İnanılmaz 5 Değişim paylaşımımız sizlere faydalı olması dileği ile.Değişim önce düşüncede başlar ve inanmak her işin yarısıdır. Esen kalın ve mutlu kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

HAYAT GÜZELDİR

Hayat Güzeldir 15 Ağustos 2011, 13:05 Hayat her şeye rağmen yaşamaya değerdir. Zorluklar beraberinde kolaylık getirecektir şüphesiz. Biz...

KÜÇÜK ŞEYLER

Kıymetli ağabeyim ve büyüğüm Prof. Dr. Abdulkadir İlgen'in kaleminden küçük şeyler isimli hatıra.. Teşekkürler yüreği güzel insan... 4...

Venüsün Güzelliği

Gökyüzünde güneş ve aydan sonra en parlak olan cisim; Venüs… Arapça adı ile Zühre, halk arasında Çoban ya da...

Hamsi Kadar Olamıyoruz!

İnsanız, sanırdım… Hamsi KADAR OLAMIYORUZ! Öyle değilmiş! Uygulayan ama insan olmayan canlıları bakıp öğrenemeyişimizden...

Recent Comments