Perşembe, Nisan 2, 2020
Ana Sayfa Moda İzlenecek En İyi Moda Blogcularını Nasıl Buluruz?

İzlenecek En İyi Moda Blogcularını Nasıl Buluruz?

Moda blogcuları nı takip etmek isteyen birçok kadın ve kız aramaya nereden başlayacağından emin değiller. Webde yeni bloggerların yanı sıra çok iyi bilinen ve tanınan blog yazarları var ve bu nedenle hangisinin bizim için en doğru tercih olabileceğini belirlemek önemlidir.

Bu Blogcuları Nasıl Buluruz ?

Takip edilecek en iyi moda blogcularının hangileri olduğunu tespit etmeye başlamanın en iyi yöntemi, blogların içeriğini okumak veya video içeriği varsa onları incelemektir . Güzellik ya da moda dersleri için video formatını seven birçok insan var, bu nedenle farklı blogcuları keşfetmek için YouTube gibi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer taraftan, birçok insan Instagram’a gitmekten ve günlük olarak yayınladıkları moda stillerine ve kıyafetlerine bakmaktan hoşlanıyor, bu da insanların kendi moda stillerini seçmeleri açısından onlara ilham veriyor. Başkaları ise, farkında olmaları gereken son trendler hakkında yazılmış blogları okumaktan hoşlanıyor. Sonuç olarak,takip edilecek iyi bir moda blogcu bulmanın şifresi, en sevdiğiniz medya türünü (youtube,instagram,bloglar vs.) belirleyip araştırmanızı bu tür yerlere kaydırmanız gerekmektedir.

Videoları tercih ediyorsanız, bir video platformu deneyin, fotoğraflar üzerinden hareket etmek istiyorsanız, bir fotoğraf paylaşım platformuna gidin. Yazılı metni tercih ederseniz, uzun ve ilgi çekici yayınlar okumak için zaman harcayabileceğiniz yazılı blogları çevrimiçi olarak arayın. Sizin için izlenecek en iyi moda blogcuları da bütçenize ek olarak zevklerinize hitap edecek kişiler olmalıdır. İkincisi çok önemlidir, çünkü birçok blogcu tasarımcı kıyafetlerini insanların bütçelerine göre  paylaşmayı tercih etmektedir.

Daha düşük bir geliriniz varsa, hem modaya hemde  bütçeye odaklanan blogcuları bulup onları takip edebilirsiniz. Öte taraftan, birçok insan en pahalı ürünlerden ve tasarımcı kıyafetlerinden ilham almaktan hoşlanıyor ve bu sebeple dünyanın en trend moda markalarından bazılarına erişimi olan blogcuları takip etmek istiyorlar.

Bir blogger’ı izlemeye başladığınızda toplumu da göz önünde bulundurmak isteyebilirsiniz, çünkü bu deneyiminize olumlu ya da olumsuz bir etki oluşturacaktır. Örneğin, en iyi blog oluşturma topluluklarının bazıları, insanların seçeneklerini ve deneyimlerini paylaşabilecekleri ve kendileri için iyi bir kıyafet ya da makyaj seçiminin ne olduğu konusunda tavsiye alabilecekleri güvenli bir alana sahiptir.

Diğer insanlar için bu topluluk o kadar önemli değil, ancak sorulacak önemli  soruları olursa, en sevdikleri blog yazarlarından geri bildirim almak istiyorlar. Sizin için takip edilecek en iyi moda blogcuları, farklı blogları, Instagram hesaplarını veya blogcu web sitelerini çevrimiçi olarak keşfederken sosyal deneyiminizin nasıl olmasını tercih ettiğinize bağlı olacaktır. Sonuçta, aralarından seçim yapabileceğimiz çevrimiçi birçok moda blog yazarı var; bu, tavsiyelerini hem en iyi şekilde bakmak hem de hissetmek için takip edebileceğimiz doğru kişiyi bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

HAYAT GÜZELDİR

Hayat Güzeldir 15 Ağustos 2011, 13:05 Hayat her şeye rağmen yaşamaya değerdir. Zorluklar beraberinde kolaylık getirecektir şüphesiz. Biz...

KÜÇÜK ŞEYLER

Kıymetli ağabeyim ve büyüğüm Prof. Dr. Abdulkadir İlgen'in kaleminden küçük şeyler isimli hatıra.. Teşekkürler yüreği güzel insan... 4...

Venüsün Güzelliği

Gökyüzünde güneş ve aydan sonra en parlak olan cisim; Venüs… Arapça adı ile Zühre, halk arasında Çoban ya da...

Hamsi Kadar Olamıyoruz!

İnsanız, sanırdım… Hamsi KADAR OLAMIYORUZ! Öyle değilmiş! Uygulayan ama insan olmayan canlıları bakıp öğrenemeyişimizden...

Recent Comments