Pazar, Haziran 7, 2020

Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat

Must Read

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir...

Hayat Üç Gündür

Hayat Üç Gündür Bulut bulut bembeyaz bir rüyadır çocukluk. Sonraya sadece ha­tırlananlar kalır....

5 Ülke ve 5 Futbolcu

Futbol dünyası bir çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yaptı. Yetiştirdiği ülkeler farklı da olsa bu sporcuların ortak...

Uyuşturucu ! Hem kullananı yıkan bir bağımlılık hem de aile ve toplumu ! Maddi zararı bir yana sağlık boyutu daha çok yıkıcı şüphesiz. Arkadaş ortamı veya ailedeki huzursuzluk tetikliyor madde bağımlılığını. Bir kereden bir şey olmaz diyerek başlayan çözüm bulunmazsa sonu ölümle noktalanan yok oluş.Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat . Bu resimler her şeyi anlatıyor.

Başlangıçta kişilerin uyuşturucu kullanma sebebi ne olursa olsun, önlem alınıp aile desteği ile tedavi yolu ile bağımlılıktan kurtulmanın çareleri aranmalı. Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer güzellikte. Ve dünyada fırsatlar hiç bitmiyor. Sadece karar verip azmederek sevdiklerinizin de desteğini aldığınızda bu iş gerçekten zor olmasa gerek. Birazdan uyuşturu kullanmış bireylerin madde bağımlısı iken ve uyuşturucuyu bıraktıktan sonraki inanılmaz değişimini gösteren 6 resme hep beraber bakacağız. Unutmayın bir umuttur yaşamak !

İnanılmaz Değişimi Gösteren 6 Resim

Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat
Bu bayan neredeyse her gün ve yüksek dozda uyuşturucu kullandığını ve sokaklarda yaşadığını belirtmiş.2018 Yılında tutuklandığında bırakma kararı alıyor uyuşturucu denen illeti. Bıraktıktan sonraki değişim gözler önünde !
Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat
Değişimin böylesi olamaz dediğinizi duyar gibiyim. Madde bağımlısı iken ki bayanın yüzüne dikkat edin lütfen. Bir bıkkınlık ve yorgunluk hissi uyandırıyor umutsuzluk yani. Fakat tedaviden sonra o hislerden hiç bir şey kalmamış. Yüzüne nur gelmiş derler ya aynı o ifade bu resimde kızımızın yüzüne yansımış.
Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat
Beni etkileyen bu resimdeki bayanın değişimi oldu. O illeti kullanırken zayıflığına bakarmısınız ? Tedavi olma kararı aldıktan sonra 2 yılda bu duruma gelmiş.
blank
4 Yıl gibi uzun bir sürede madde bağımlılığından kurtulan bir kişi imiş.Şimdi tertemiz yeni bir hayata başladığını belirtiyor kendisine soranlara.
Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat
21 yaşımda percocet hapları ile başlamış madde bağımlılığı. 24 yaşında erinle tanıştığını söylüyor gazeteciye.27 yaşına kadar 8 kez yüksek dozda eroin aldığını da eklemiş.28 yaşında her ne olursa olsun eroini bırakma kararı ile tedaviye başvuruyor. 2. resimde ki resmi 30 yaşında çektirmiş. Ve çocuğu olmuş bu arada.Tebrikler.
blank
15 yıl boyunca madde ve alkol bağımlılığı sürmüş. Hırsızlık ve sokakta yaşam üstüne tuz biber olmuş.Banyo bile yapmamış bağımlılıktan dolayı.Ama tedavi kararı aldıktan sonraki değişim takdirlik.

Madde bağımlılığı gerçekten bireyi daha sonrada toplumu yok eden bir hastalık. Bence madde bağımlılığını yok etmek için mücadeleye herkes destek vermeli. Seminerler organizasyonlar düzenlenmeli. Toplumu bilinçlendirmek için en etkili yollar bunlar diye düşünüyorum. Allah korusun ileride sizin çocuğunuzda bu duruma düşsün istemiyorsanız destek vermeniz önemli.Tedaviden Sonra Değişen İnanılmaz 6 Hayat umarım bizlerde empati oluşturmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Latest News

İyi Bir Masaj Harika Bir Gün

Masaj, insanların kendilerini iyi hissetmesini , zihinsel ve gerekse bedensel olarak rahatlamaları için uygulanan çok eski bir...

Hayat Üç Gündür

Hayat Üç Gündür Bulut bulut bembeyaz bir rüyadır çocukluk. Sonraya sadece ha­tırlananlar kalır. Kenarı tırtıklı sararmış fotoğraflardır vesikaları!...

5 Ülke ve 5 Futbolcu

Futbol dünyası bir çok ünlü oyuncuya ev sahipliği yaptı. Yetiştirdiği ülkeler farklı da olsa bu sporcuların ortak dili şüphesiz futboldur. Sizler için...

Tesadüfen Kamufle Olan İnsanlar

Kamuflaj Kamuflaj bir gizlenme, saklanma yöntemidir. Özden gizlenmek, saklanmak anlamına gelir ve normalde kolaylıkla görünür olan bir organizma...

Üç Maymun ‘ un Gerçek Hikayesi

Elleriyle gözlerini, kulaklarını ve ağzını kapatan üç maymun sembolü ülkemizde ''Üç maymunu oynamak'' diye bilinir.Gerçeklere gözünü kapatıp başını derde sokmamayı, doğruları dinlemeden...

More Articles Like This